Crimp Contact HDC-C-M5-SM0.75-1.0AG M5 0.75-1.0mm² image 1
Crimp Contact HDC-C-M5-SM0.75-1.0AG M5 0.75-1.0mm² image 2
Crimp Contact HDC-C-M5-SM0.75-1.0AG M5 0.75-1.0mm² thumbnail 1
Crimp Contact HDC-C-M5-SM0.75-1.0AG M5 0.75-1.0mm² thumbnail 2
Contact (industry plug-in connectors), Pin, CM 5, 1 mm², 2.5 mm, turne
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4008190474072
MPN: 1682340000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Crimp Contact HDC-C-M5-SM0.75-1.0AG M5 0.75-1.0mm²
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Linijinės kabelio jungtys
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC000796
Kontakto tipas Smailė
Elektrinės jungties tipas Apspaudžiamoji jungtis
Kontakto medžiaga Kiti vario lydiniai
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4008190474072
Kiti techniniai duomenys
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Juostos ilgis 7.5 mm
Prijungiamo kontakto diametras 2.5 mm