HCTT/6-560-A (400V50HZ) VE image 1
HCTT/6-560-A
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893078827
MPN: 5113455900
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas HCTT/6-560-A (400V50HZ) VE
ETIM EC011011
Nominali srovė 0.93 A
Elektrinė jungtis Gnybtai
Vidinis mikrometras 750 mm
Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra 70 °C
Nominalus ortakio skersmuo 560 mm
Ašinis modelis Yes
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius Yes
Išmetimo kryptis Horizontalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu No
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 905 mm