HCTB/6-630-B (230V50HZ) VE image 1
HCTB/6-630-B
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893075734
MPN: 5113521800
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas HCTB/6-630-B (230V50HZ) VE
ETIM EC011011
Korpuso medžiaga Aliuminis
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Gnybtai
Vidinis mikrometras 0 mm
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 6398 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 3677.18 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 705 m³/h
Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra 70 °C
Nominalus ortakio skersmuo 630 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 488 mm
Netiesioginė pavara No
Su garso slopintuvu Yes
Sparnuotės medžiaga Plastikinis
Ašinis modelis Yes
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Išmetimo kryptis Horizontalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu No
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 905 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 50 dB(A)
Vieno greičio variklis No
Reguliuojamas vieno greičio variklis Transformatorius
Atgalinės traukos užraktas Nėra
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 219 kW/(m³/s)