| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HCFB/6-500/H- |
| Prekės ženklas | S&P |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC010883 |
| Plotis | 630 mm |
| Aukštis | 630 mm |
| Gylis | 97 mm |
| Korpuso medžiaga | Apdorotas plienas |
| Veikimas | Kita |
| Jungties įtampa | 230 V |
| Elektrinė jungtis | Gnybtai |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Su termine apsauga | Yes |
| Higrostatas | Nėra |
| Žaliuzė | Nėra |
| Nukrauto oro tūris | 5820 m³/h |
| Oro tūris prie slėgio | 5200 m³/h |
| Oro tūris eant slėgiui 3 | 4200 m³/h |
| Slėgis 2 | 20 Pa |
| Slėgis 3 | 50 Pa |
| Tinka elektroniniam valdymui | Yes |
| Tinka transformatoriaus valdymui | Yes |
| Didžiausioji oro tempetatūra | 70 °C |
| Tinkamas dažnio valdymui | No |
| Laikmatis | Nėra |
| Sparnuotės skersmuo | 500 mm |
| Su vienakrypčiu vožtuvu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8413893609809 |