HC-B  6-TMB-100/O1STM20G-STA - Housing image 1
Housing
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4017918947859
MPN: 1604175
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas HC-B 6-TMB-100/O1STM20G-STA - Housing
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos Stačiakampės jungtys
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC000437
Plotis 57 mm
Aukštis 100 mm
Gylis 92 mm
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4017918947859, 4017918947859
Kiti techniniai duomenys
Atsparus UV spinduliams No
Su vyrius turinčiu dangčiu No
Korpuso spalva Pilkas
Užrakto mechanizmas Jungiamasis kaištis
Kanalo įvesčių skaičius 1
Su kabelio priveržiama jungtimi No
EMC versija Yes
Korpuso medžiaga Aliuminis
Korpuso danga Su miltelių danga
Darbinės temperatūros diapazonas -40-125 °C
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 Kita
Su nutolusia dalimi No
Su sandarinimu Yes
Korpuso tipas Kita
Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis IP65
Kabelio padavimo padėtis Kita
Apkabos padėtis Nėra
Kabelio riebokšlių montsvimo metodas Metrinis
Aprašymas
Sleeve housing B6, Bayonet locking, material: die-cast aluminum, cable outlets: 1, straight, 1x M20, height: 100 mm, cable gland: none, Standard