| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HBO 50W/3 10X1 OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Medicininės paskirties lempos
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002708 |
| Lizdas | Kita |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300506692 |
| Nominali srovė | 0 mA |
| Taikymas | Kita |