| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Foot Switch Harmony XPE XPEY Plastic Yellow With Cover 1-Step 1NC+1NO IP55 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Jungiklio padėčių skaičius | 0 |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | Yes |
| Komandos tipas | Įjungti arba išjungti |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas | No |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110221435 |
| Pakavimo lygis 2 | 3389110221433 |
| Pakavimo lygis 3 | 3389110221435 |
| Spalva | Geltonas |
| Plotis | 165 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 282 mm |
| Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-15, 230 V | 3 A |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su apsauginiu gobtuvu | Yes |
| Su užblokavimu | No |
| Su apsaugine izoliacija | No |
This footswitch is ideal for bending machines, dosing machines, assembly stations, packaging machines, cutting presses, stamping presses and machine tools (numerical control, lathes, milling machines, grinders, machining centres). It is also ideal for guillotines, cutters, folders, saws, forging machines, rolling machines and cold metal forming machines.