| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Harmony K, Legend holder for cam switch, with blank legend, for circular head Ø 29 mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Žymėjimo plokštelės ir korpusai
|
| ETIM | EC000624 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Išorinis diametras | 29 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Forma | Apvalus |
| Pakavimo lygis 1 | 3389118071001, 3389118071001 |