| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | C290 Hard-Shell Carrying Case |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4202 1250 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 370 mm |
| Modelis | Korpusas |
| Aukštis | 145 mm |
| Gylis | 490 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969580311 |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Pakabinamos spynos veržiklis | No |
| Suvyniojamas | No |
| Su pečių juosta | No |
| Signalinė raudona spalva | No |
| Su užraktu | Yes |
| Nuimamas dėklas | No |
| Bendras skyrių skaičius | 3 |
| Su putomis | No |
| Su dalikliu | Yes |
| Su teleskopine rankena | No |