| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HANGING BAIL LONG L=430 ST37 VZ VE=1 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 455 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 354 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217405426 |
| Spalva | Pilkas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |