| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen reflector lamp MR16 GU5.3 24V 20W 206lm 36° |
| Prekės ženklas | PATRON |
| Kategorijos |
Žemos įtampos halogeninės reflektorinės lempos
GU5.3 lemputės GU5.3 halogeninės lempos |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Lizdas | GU5.3 |
| Spinduliuotės kampas | 38 ° |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 20 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5941019830415 |
| Pakavimo lygis 2 | 5941019830439 |
| Pakavimo lygis 3 | 5941019830415 |