| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamps with reflector MR16 64659 250 W 24 V |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000258 |
| Lizdas | GX5.3 |
| Bendras ilgis | 44.5 mm |
| Diametras | 51 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Spalvos temperatūra | 3200 K |
| Lempos galia | 250 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321540188 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008321540195 |
| Žemo slėgio metodas | No |
| Ašinis siūlas | No |
| Apsauga nuo UV spindulių | No |
| Infraraudonųjų spindulių apdangalas / metodas | No |
| Priekinis stiklas | No |
| Šalta šviesa | No |
| Neodimo lempa | No |
| Ksenonas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 1000 h |
| Lempų žymėjimas | MR16 |