| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamps with reflector MR16 64629 100 W 12 V |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000258 |
| Lizdas | GZ6.35 |
| Bendras ilgis | 42 mm |
| Diametras | 51 mm |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Lempos galia | 100 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321540164 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008321540171 |
| Žemo slėgio metodas | No |
| Ašinis siūlas | No |
| Apsauga nuo UV spindulių | No |
| Infraraudonųjų spindulių apdangalas / metodas | No |
| Priekinis stiklas | No |
| Šalta šviesa | No |
| Neodimo lempa | No |
| Ksenonas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 600 h |
| Lempų žymėjimas | MR16 |