| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp JTT 1000W E40 |
| Prekės ženklas | PATRON |
| Kategorijos |
Halogeninės lempos
E40 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 14000 lm |
| Bendras ilgis | 275 mm |
| Diametras | 46 mm |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Lempos galia | 1000 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5941029895077 |
| Pakavimo lygis 2 | 5941029893028 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 1000 kWh |