| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp, J-230W 118MM STAR, 230W, 4650lm, 2700K, R7s (8502) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | R7s |
| Šviesos srautas | 4650 lm |
| Bendras ilgis | 118 mm |
| Diametras | 10 mm |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 230 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339085023 |
| Energijos taupymo klasė | C |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 230 kWh |
The designed halogen bulbs are intended for lamps and halopaks with R7s thread. Available power from 80W to 400W. They are meant for horizontal work.