| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp AR111 75W 12V G53 400lm 40° |
| Prekės ženklas | PATRON |
| Kategorijos |
Žemos įtampos halogeninės reflektorinės lempos
G53 lemputės G53 halogeninės lempos |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000258 |
| Lizdas | G53 |
| Spinduliuotės kampas | 40 ° |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Lempos galia | 75 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5941019831627 |
| Šviesos srautas | 400 |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 75 kWh |
| Lempų žymėjimas | AR111 |