| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp Osram 64450 S 75W 12V GY6.35 FS1 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | GY6.35 |
| Šviesos srautas | 1450 lm |
| Bendras ilgis | 44 mm |
| Diametras | 12 mm |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 75 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300490151 |