| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp 400W R7S reinforced 6205520 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | R7s |
| Bendras ilgis | 118 mm |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Lempos įtampa | 220-250 V |
| Lempos galia | 400 W |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399314667 |