| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen flood light 400W 5m3G1.0VG-St + lamp |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lempa | LV halogeninė lempa |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-250 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 400 W |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399800641 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 1 mm² |
| Jungties tipas | Kita |
| Tinka lempos galiai | 400 W |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 5 m |
| Su lempa | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |