| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen BulbG53 AR111 50W 45'' 12V Kanlux |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| Lizdas | G53 |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339108579 |