| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp Philips EcoClassic 42W E14 230V B35 1CT/15 SRP |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Lizdas | E14 |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 42 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900820584 |