| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp Philips Classic 105W E27 230V T32 CL 1CT/10 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 105 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900893861 |