| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Haled95 D MR16 AC/DC 12V 10W 3000K 500Lm 36Degr. Ra95 Dim |
| Prekės ženklas | Civilight |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 50 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 10 W |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6901029236835 |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 25000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 11 kWh |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |