| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Haled III W Gu10 AC200-240V 8W 2700-2100K 500Lm 36D Ra95 |
| Prekės ženklas | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2100-2700 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4060574256421 |
| Pakavimo lygis 2 | 4060574256421, 4060574256421 |