| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Haled III D GU10 AC 200-240V 6W 2700K 350Lm 36Degr Ra95 Dim |
| Prekės ženklas | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4060574256537 |
| Pakavimo lygis 2 | 4060574256537, 4060574256537 |