| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GVS 9Ah Smart Modular HC Battery String |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | PH |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Pakavimo lygis 1 | 0731304367437 |
| Plotis | 428 mm |
| Aukštis | 157 mm |
| Gylis | 760 mm |