| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Gu10 | PAR16 Dim | 2700 Kelvin | 390 Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.8 W |
| Šviesos srautas | 390 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581479883 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581479791 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |