| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GU CL 08-0 Built-in housing Siedle Classic |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integruojama apsauga nuo vagysčių | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4056138007905 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Sidabrinis |
| Plotis | 154 mm |
| Aukštis | 388 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |