| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AHB-T1712 VA4547 Suspension bracket for cable tray 100 170x220 |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Mounting Profiles
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9059 00 |
| Plotis | 220 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Reguliuojamas | No |
| Vyrinis | No |
| Ilgis | 170 mm |
| DC tiekimo įtampa | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4012196584826 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012197158156 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | Rūdims ir rūgščiai atsparus plienas |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |