| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 230V panel plug socket with pin |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Polių skaičius | 3 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| IEC srovės stipris | 16 A |
| Jungties sistema | Prisukamas gnybtas |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082058304 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902082058304 |
| Nominalus dažnis | 50-60 Hz |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Neapdorotas |
| Srovės stipris pagal UL / CSA (skirta UL versijai) | 0 A |
| Kištuko kampas | Tiesus |
| Kontaktinė medžiaga | CuZn |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Karinis modelis | No |
| Darbas, apmokamas pagal išdirbtas valandas | 6 h |
| Identifikacijos spalva | Baltas |
| Įtampa pagal EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) mėlynas |