| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Socket TAB.16A 2P 24V IP67 54x60 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Polių skaičius | 2 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| IEC srovės stipris | 16 A |
| Jungties sistema | Prisukamas gnybtas |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711121497 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907711121497 |
| Kištuko kampas | Tiesus |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Karinis modelis | No |
| Įtampa pagal EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violetinis |
| Vertikalus atstumas tarp išgręžtų kiaurymių | 44 mm |
| Horizontalus atstumas tarp išgręžtų kiaurymių | 44 mm |
| Vertikalus jungės dydis | 60 mm |
| Horizontalus jungės dydis | 54 mm |