| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Portable single-phase plastic socket 10/16A |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001327 |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 230 V |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Įžeminimo smaigas |
| Be halogeno | No |
| RAL numeris | 9016 |
| Medžiagos kokybė | Poliamidas |
| Polių skaičius | 3 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Jungties sistema | Prisukamas gnybtas |
| Kištuko kampas | Tiesus |
| Tinka apsauginiam kontaktų kaištukui | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su įtampos indikacija | No |
| Su greitu užraktu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711111450 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907711111450 |