| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Magician E27 | G200 | 1800 Kelvin | 300 Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 768512 |
| Lizdas | E27 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 1800 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 300 lm |
| Spindulio kampas | 360 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5400848002474 |
| Pakavimo lygis 2 | 5400848002481 |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |