| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GLENOS end cap for industrial profile flat, silver, 2 pcs. |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 49 mm |
| Aukštis | 53 mm |
| Priedo tipas | Antgalis |
| Ilgis | 6 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163169172 |
| Spalva | Pilkas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |