| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GLENOS Plug for STONE/CONCRETE, for Skirting Board Profiles LED |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 37 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163155304 |
| Spalva | Mėlynas |
| Diametras | 7 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |