| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GLENOS corner connector INSIDE, 90ø, for Alu Profile, white |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 34 mm |
| Aukštis | 42 mm |
| Priedo tipas | Jungiamoji mova/ L formos jungtis |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163155229 |
| Spalva | Baltas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |