| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GHG60 EMPTY ENCLOSURE SIZE 3 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002503 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | 1, 2 |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | 21, 22 |
| Pakavimo lygis 1 | 4250959910035 |
| Plotis | 271 mm |
| Aukštis | 544 mm |
| Gylis | 136 mm |
| Plokščių flanšų skaičius | 0 |