| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GENIE 8W CDL E14 220-240V 1PF/6 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2210 00 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500801050 |