| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | General purpose relay, 4CO, 7A/90VDC/Agni/Test button/Mechanical indication (55.34.9.090.0040) |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Elektromechaninės relės
|
| ETIM | EC001437 |
| Nominali srovė | 7 A |
| Jungiklio kontakto tipas | Paprastas kontaktas |
| Elektrinės jungties tipas | Įjungimo jungtis |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823314815 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823102764 |
| Plotis | 20.7 mm |
| Aukštis | 37.2 mm |
| Gylis | 27.7 mm |
| Varomoji poliarizacija | Be poliškumo |
| Varomasis perjungimo režimas | Stabilus |
| Su apsauginės relės kontaktais | No |
| Pilnai su lizdu | No |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 4 |