| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GAVI CT-2116B-BR/M Spotlight fitting for furniture units |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Korpuso spalva | Varinis |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Didžiausioji sistemos galia | 0 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339008145 |
| Saugos klasė | III |
| Išorinis diametras | 73 mm |
| Lempos laikiklis | G4 |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Tinka lempos galiai | 20 W |
| Suprojektuotas diametras | 60 mm |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Tinka įvairioms lempoms | 1 |
| Instaliacijos tipas | Baigiamasis |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Aukščiausios energinio efektyvumo klasės keičiama lemputė | A++ |
| Keičiamos lempos žemiausia energijos efektyvumo klasė | E |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |
Kanlux GAVI are furniture fittings made of glass and steel. Unpretentious colour scheme allows them to discretely fit into the place of assembly.