| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SACC-SEAL-M12-8X1,3 GREEN - Sealing ring |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Sandarinimo žiedas
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001181 |
| Išorinis diametras | 0 mm |
| Vidinis diametras | 0 mm |
| Storumas | 0 mm |
| Tinka metriniam sriegio dydžiui (M..) | 0 |
| Tvirtinama su PG sriegio dydžiu | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4055626456232 |
| Tiesioginio maitinimo (vietų) skaičius | 0 |