| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Gaism. LED WT060C 33W 36S/840 120cm IP65 Ledinaire WP Philips |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 1200 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699389123 |
| Šviesos srautas | 3600 lm |