| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED ROUND Ceiling 12W 2700K WT |
| Prekės ženklas | Amazonbasics |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 12 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0840095801164 |