| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | GA Mounting plate, WH: 144x142 mm |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177154322 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177154322 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177154322 |
| Pakavimo lygis 4 | 4028177154322 |
| Plotis | 160 mm |
| Aukštis | 160 mm |
| Skylių pramušimas | No |