| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | G4 | Stick | 3000 Kelvin | 136 Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G4 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 1.5 W |
| Šviesos srautas | 136 lm |
| Spindulio kampas | 300 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581391680 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581391598 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |