FWK-40A25F Eaton Bussmann series high speed traction fuse image 1
Fuse-link, high speed, 40 A, AC 750 V, DC 750 V, 25 x 146 mm, aR, IEC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Kaina pagal užklausą
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5027590096973
MPN: FWK-40A25F
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas FWK-40A25F Eaton Bussmann series high speed traction fuse
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Cilindrinės saugos
Kilmės šalis* HU
Suderintos sistemos kodas 8536 1090 00
ETIM EC002704
Modelis Keramikinis saugiklis
Dydis Kita
Įtampos tipas Nuolatinė srovė
Nustatyta srovė 40 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5027590096973
Pakavimo lygis 2 5027590096973
Kiti techniniai duomenys
Nustatyta įtampa 750 V
Išleidimo charakteristika Kita
Utilizacijos kategorija gL/gG (kabelio apsauga/ įrangos apsauga)
Saugiklio būklės indikatoriaus tipas Kita
Nutraukimo pajėgumas 50 kA
Nominalus operacinio dažnio diapazonas 45-62 Hz
Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės 6.8 W
Aprašymas
Fuse, Fuse-link, high speed, 40 A, AC 750 V, DC 750 V, 25 x 146 mm, aR, IEC, cylindrical, traction, IEC 60269, Breaking Capacity 50 kA