Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480070624
MPN: LV480750
Pakuotė: 1
Dėžė: 12
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* DE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 100 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP3X
Tinka saugikliams NH000
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 0 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 690 V