Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480341335
MPN: LV480875
Pakuotė: 1
Padėklas: 6
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 1250 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH3
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 0 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 690 V