| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Fuse D02 E18 25A 400V gG with Indicator |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
D-System & D0-System Components
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 1050 00 |
| Nustatyta srovė | 25 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Utilizacijos kategorija | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3250614124068 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250614124068 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250614124068 |
| Pakavimo lygis 4 | 3250614124068 |
| Spalvos kodas | Geltonas |
| Konstrukcijos dydis | D02 |
Fuse-link D02 E18 25A 400V gG with indicator, Rated voltage 400 V , 250 V