| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FUSE 315A 1000V DC PV SIZE 3 BOLTED TAG Eaton Bussmann series photovoltaic fuses |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000055 |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Nustatyta srovė | 315 A |
| Utilizacijos kategorija | gPV (fotoelemento apsauga) |
| Nurodytoji nuolatinė įtampa | 1000 V |
| Saugiklio konstrukcijos tipas pagal IEC 60269 | NH3 |
| Pakavimo lygis 1 | 5027590568838 |
| Pakavimo lygis 2 | 5027590538411 |
| Pakavimo lygis 3 | 5027590538428 |
| Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės | 44 W |
| Izoliuoti metaliniai traukimo antgaliai | No |